Hakkımızda

İşletme olarak siz müşterilerimize keçi sütü, peynir, adaklık ve kurbanlık, hayvan kesim hizmetleri sunmakta ve bu hizmetlerin profesyonel bir şekilde sunulmasından dolayı siz müşterilerimizin her zaman takdirlerini ve deneyimlerini kazanmayı amaçlamaktayız. Sunduğumuz bu hayvan hizmetleri karşısında her zaman piyasa koşullarına göre en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve bu fiyatlar sayesinde sizlerin gönlünüzce hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır.

 

İşletme olarak siz müşterilerimize hizmet olarak sunduğumuz keçi sütü ve peynirler her zaman temiz ve titiz bir şekilde üretilmekte ve bu sayede en lezzetli ve taze halleriyle siz müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca siz müşterilerimize adaklık ve kurbanlık hizmeti de sunmakta ve bu hizmeti sunma aşamasında hayvanlarımız ile büyük bir titizlik içerisinde ilgilenmekteyiz. Bünyemizde bulunan veteriner hekimlerimiz sayesinde tüm hayvanlarımız düzenli ve planlı bir şekilde beslenmekte ve sağlıklarının en üst seviyelerde yer alması amaçlanmaktadır. İşletme olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri bir plan ve düzen dâhilin de sunmaktayız.

 

Sizlerin de bu şekilde kaliteli, profesyonel ve düzenli hizmetlere ihtiyacınız var ise eğer Bolu hayvancılık sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek memnun kalacağınız ve asla pişman olmayacağınız şekilde bir hizmet alma imkânı bulabilirsiniz.

Öne Çıkarılanlar

Bolu Adaklık Kurbanlık Kesimi

PROFESYONEL EKİPLERİMİZLE, YILLARDIR SÜREGELEN KURBANLIK YETİŞTİRME, KESİM VE HİSSE

Bolu Süt ve Süt Ürünleri

Bolu'da keçi sütü ve peyniri üretimimiz tüm hızıyla devam

Bolu Adaklık Kurbanlık

Bir olayın olması için adanan ve gerçekleşince de kesilen kurbandır. Kimse

Yorumlar

Bugün kurban bakmak için tesadüfen yol üzerinde bulunan bey besi çiftliğine girdik. Yıllardır Allahın izniyle kurbanımızı kesiyoruz ancak bu kadar temiz bir yere denk gelmemiştik. Kurbanlık almasanız bile bir uğrayıp çay içmekte fayda var.

Şahin kor

5 Yıldız